[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
Моля за съвет - Страница 3 - chervobg.com

Моля за съвет

Диагноза, лечение и съвети за раздразнено черво

Модератор: Doctor_Mitev

cvetelina_eti
Мнения: 8
Регистриран на: пет дек 09, 2016 2:10 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Моля за съвет

Мнениеот cvetelina_eti » пет фев 17, 2017 2:21 pm

И друго нещо забравих да напиша. Аз продължавам да се съобразят какво ям. Почти изцяло консумирам готвена храна от мен, защото знам какво слагам. Навън почти не се храня, нито бързи храни, нито в ресторанти, нито на топли щандове. Само един път съм отишла в заведение(по скъпо беше). Внимавайте и какви продукти купувате! Имахме глупостта от Лидл(цитирам марката, за да знаете!) Да купим охладена скумрия, която си беше в срок и я изпекохме на скара, нооо ефекта беше просто кошмарен!!!!!!! Така че, независимо от хапчетата, трябва да се внимава! Дано да съм ви помогнала, защото ми е съвсем ясно как се чувствате и какво значи да нямаш нормален социален живот и постоянно да си в страх да не стане нещо :)

nikoleeti
Мнения: 10
Регистриран на: вт ное 03, 2015 7:54 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Моля за съвет

Мнениеот nikoleeti » пон фев 27, 2017 9:09 pm

Мисля да опитам психотерапия и хипнотерапия, защото проблемът бил психосоматичен, не знам дали е добра идея. Но ако беше на психична основа, то много хора биха боледували от тази болест. Не знам какво да правя и реших да споделя мислите си с вас.
Последна промяна от nikoleeti на чет мар 23, 2017 8:45 pm, променено общо 1 път.

XXXX
Мнения: 36
Регистриран на: вт авг 25, 2015 4:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Моля за съвет

Мнениеот XXXX » нед мар 05, 2017 2:25 pm

Може да опиташ и с антидепресанти. Помогнали са на много хора с проблема.

Toni
Мнения: 5
Регистриран на: съб май 06, 2017 11:46 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Моля за съвет

Мнениеот Toni » съб май 06, 2017 12:20 pm

Здравейте!

За първи път пиша тук, защото търся отговор на моите проблеми. Аз съм на 25 години, жена. От около 2 месеца започнах да имам проблеми, които ми пречат в нормалното ежедневие. Всичко започна след като ми откриха хашимото и висок пролактин, от тогава започнах да мисля само за това и стреса, който преживях не спира и днес. През това време ми се наложи да изпия няколко антибиотика поради различни проблеми, от тогава започнаха и моите проблеми.. Събуждам се сутрин със свит корем, сърцебиене и повик за дефикация. Проблемът е , че след това оставам с чувството на недоизхождане . Често се случва след това да отида отново и отново и да опитвам да се доизходя, като изхождам много малко. Денят ми минава в мисълта за тези проблеми и усещането е почти постоянно. Изхожданията при първо изхождане са нормални, притеснява ме понякога че имам слуз единствено. Когато се изходя няколко пъти и изхождането е минимално понякога също я има тази слуз. Често има и несмляна храна в изхожданията. Когато се храня и предимно след това не усещам болка и дискомфор в стомаха, но когато се изходя често имам къркорене в него, обикновено сутрин. Бях при няколко гастроентеролози, според които няма нищо притеснително, ехография нормална, кръвни изследвания също - ПКК , Калпротектин(фекален тест), микробиология, Хеликобактер(фекален тест), туморен маркер Са 19-9, СУЕ, Ц реактивен протеин(който е 6,5 - може би висок).
Предстои ми ново посещение при лекар и евентуално да направя колоноскопия или иригография, защото живея всеки ден с мисълта за най-страшното заболяване и дали това, което ми се случва е просто на нервна основа.
Ще бъда много благодарна ако ми дадете вашето мнение и какво да направя от тук нататък.
Благодаря предварително !


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Върни се в “Всичко за раздразнено черво”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост

cron