[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
Моля за мнение и съвет - chervobg.com

Моля за мнение и съвет

Диагноза, лечение и съвети за раздразнено черво

Модератор: Doctor_Mitev

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Fiona
Мнения: 1
Регистриран на: вт фев 14, 2017 9:33 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Моля за мнение и съвет

Мнениеот Fiona » вт фев 14, 2017 9:40 pm

Здравейте! Жена съм, на 37 години.Преди няколко месеца при мен се появи затруднено преглъщане на храна - сякаш хапката ми заставаше на гърлото. Правих си изследвания и се оказа, че физиологичното ми състояние е в норма - лекар УНГ, щитовидна жлеза и изследване с бариева каша. Започнах да се храня с храни с кашава консистенция от страх да не се задавя. Отслабнах с около 7- 8 килограма. Ходя на психотерапия от няколко седмици, за да си изградя някакви стратегии за овладяване на проблема.Отидох и на психиатър и ми изписа Деанксит, който пия от 3 седмици. Все още нямам подобрение. Посетих и втори психиатър, който ми изписа медикамент Тритико и го пих точно 2 дни, защото ми се гадеше и повръщаше от него, което не е добре, предвид и без това оскъдното ми хранене. Има ли и други хора, които са минали през това мъчително състояние и са се справили с него? Ще бъда благодарна за всяко едно мнение и съвет.

Потребителски аватар
Doctor_Mitev
Site Admin
Мнения: 69
Регистриран на: пон мар 02, 2015 8:44 pm
Местоположение: София
Контакти:

Re: Моля за мнение и съвет

Мнениеот Doctor_Mitev » вт фев 14, 2017 10:36 pm

Трудно е да се даде съвет само по написаното.

В някои случаи функционалните оплаквания могат да се изявят и с проблеми в преглъщането.

Необходимо е да се търсят провокиращи фактори (ако ги има) и да се адресира поведението в такива ситуации.
Д-р Стефан Митев - Автор на сайта chervobg.com


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Върни се в “Всичко за раздразнено черво”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта

cron