[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
не знам към кого да се обърна... - chervobg.com

не знам към кого да се обърна...

Диагноза, лечение и съвети за раздразнено черво

Модератор: Doctor_Mitev

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
anonimna
Мнения: 4
Регистриран на: ср мар 22, 2017 7:24 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

не знам към кого да се обърна...

Мнениеот anonimna » ср мар 22, 2017 7:58 pm

Здравейте!
Момиче съм на 21г.. От повече от година имам диария - кашести изпражнения. Усеща се къркорене на червата, както и повишено отделяне на газове(по мое мнение). Пия непрекъснато пробиотици, а преминах и на линекс. Не мога да водя спокоен живот. Вечно съм притеснена. Ако спра хапчетата - веднага диария, дори към воднисто. Линекса просто намалява броя на дефекацията, но отново е кашесто. Адски притеснителна съм и нервите ми вече не издържат, постоянно го мисля! Обърнах се към гастроентеролог, който назначи доста кръвни изследвания за след 2 седмици. Чакането ме убива. Изгубила съм всякаква надежда, че някой ще ми помогне. Минават ми най-черните мисли през главата, а определено стресът не помага. Има ли вероятност това да е СРДЧ? И какво друго може да бъде? :(

nikoleeti
Мнения: 10
Регистриран на: вт ное 03, 2015 7:54 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: не знам към кого да се обърна...

Мнениеот nikoleeti » ср мар 22, 2017 8:17 pm

Разбирам те напълно! Само, който страда от това, може да те разбере! Но първо виж какво ще ти каже лекарят.
Последна промяна от nikoleeti на чет мар 23, 2017 8:37 pm, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
Doctor_Mitev
Site Admin
Мнения: 69
Регистриран на: пон мар 02, 2015 8:44 pm
Местоположение: София
Контакти:

Re: не знам към кого да се обърна...

Мнениеот Doctor_Mitev » ср мар 22, 2017 11:40 pm

Напълно е възможно да е IBS, но трябва да се видят и резултатите от лабораторните изследвания.

Защо ще бъдат правени чак след 2 седмици? В чужбина ли живеете?
Д-р Стефан Митев - Автор на сайта chervobg.com

anonimna
Мнения: 4
Регистриран на: ср мар 22, 2017 7:24 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: не знам към кого да се обърна...

Мнениеот anonimna » чет мар 23, 2017 8:49 am

Сега виждам, че по-горе съм се изразила грешно - преминах на лопедиум, а не линекс. Изследванията за след 2 седмици защото ми се появиха гъбички и ми каза да се изчистя от тях, а и ми идва МЦ след 2 дни. Да добавя към историята ми - потърсих помощ чак сега ( моя грешка, но от срам и притеснение), защото преди месец се появи болка при левия хълбок, която се местеше и отпред, и острани, и леко назад. Докато чакам ми изписаха дуспаталин и ентерик екол. Нооо.. Само пробиотика не ми помага, продължават по 3-4 пъти на ден кашести, а ако ги спра :cry: направо воднисти. От две седмици съм на сухари, ориз и супичка, но и това не помага. Освен всичко, понеже съм с наднормено тегло, най-вероятно имам ендокринни проблеми. Към изследванията ми е дала няколко маркери на щит.жлеза и инсулинова резистентност. Тези неща могат ли да бъдат причина за състоянието ми? Нещата има ли шанс да се подобрят някога?

Потребителски аватар
Doctor_Mitev
Site Admin
Мнения: 69
Регистриран на: пон мар 02, 2015 8:44 pm
Местоположение: София
Контакти:

Re: не знам към кого да се обърна...

Мнениеот Doctor_Mitev » чет мар 23, 2017 12:57 pm

Напишете изследванията след като излязат резултатите.
Д-р Стефан Митев - Автор на сайта chervobg.com

anonimna
Мнения: 4
Регистриран на: ср мар 22, 2017 7:24 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: не знам към кого да се обърна...

Мнениеот anonimna » чет мар 23, 2017 1:53 pm

Добре.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Върни се в “Всичко за раздразнено черво”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост

cron