[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
Milena - chervobg.com

Milena

Диагноза, лечение и съвети за раздразнено черво

Модератор: Doctor_Mitev

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Milena@mail.ru
Мнения: 3
Регистриран на: пон авг 08, 2016 7:56 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Milena

Мнениеот Milena@mail.ru » нед апр 23, 2017 9:16 pm

Здравеите от четири години сам с синдрм на раздразнено черво диагностицирано през 2013 с гастроскопия и колоноскопия след исписване от болницата сам испила куп лекарства без никакво подобрение отначало беше само подуване каркорене на червата и упорит запек през 2015 започнаха и болки парене в червата последва пак прием в болница и втора колоноскопия която не показа изменения и ме исписаха с думите ништо ти няма нямаш рак здрава си но това нео ме успокои заштото болките подуването продалжиха последва посештение при психиатар исписа ми антидеприсанти с които положението се подобри но за кратко сега сам с почти постоянни болки цял ден на работа пред компутара стоя и всеки ден се боря с нештастното си черво аз немога да се храня нормално немога да живея нормално това ми сасипва живота всички ми казват внушавам си сега сам на амитриптилин ривотрил и за болките пия дуспаталин дегазин и ментазин моля за савет незнам вече какво да правя сварзах се с мая маркова момичето искае да ми помогне но нешто тази диета фодмар неми се получава др митев искам да се сваржа с вас моля пишете ми как и кога може да стане благодаря ви предварително

Потребителски аватар
Doctor_Mitev
Site Admin
Мнения: 69
Регистриран на: пон мар 02, 2015 8:44 pm
Местоположение: София
Контакти:

Re: Milena

Мнениеот Doctor_Mitev » пон апр 24, 2017 10:14 am

За съжаление това е много честа и типична история на човек със СРДЧ.

Може да се свържете с мен като ми пишете в Скайп или през Фейсбук страницата.
Д-р Стефан Митев - Автор на сайта chervobg.com

Milena@mail.ru
Мнения: 3
Регистриран на: пон авг 08, 2016 7:56 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Milena

Мнениеот Milena@mail.ru » чет апр 27, 2017 8:18 am

За диета фодмар разбрах кои са забранени и позволени храни но доколкото разбрах трябва да се спазват и грамажи а това никаде не го пише ако някои може да ми напише за грамажите много ште сам благодарна

Toni
Мнения: 5
Регистриран на: съб май 06, 2017 11:46 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Milena

Мнениеот Toni » съб май 06, 2017 12:25 pm

Здравейте!

За първи път пиша тук, защото търся отговор на моите проблеми. Аз съм на 25 години, жена. От около 2 месеца започнах да имам проблеми, които ми пречат в нормалното ежедневие. Всичко започна след като ми откриха хашимото и висок пролактин, от тогава започнах да мисля само за това и стреса, който преживях не спира и днес. През това време ми се наложи да изпия няколко антибиотика поради различни проблеми, от тогава започнаха и моите проблеми.. Събуждам се сутрин със свит корем, сърцебиене и повик за дефикация. Проблемът е , че след това оставам с чувството на недоизхождане . Често се случва след това да отида отново и отново и да опитвам да се доизходя, като изхождам много малко. Денят ми минава в мисълта за тези проблеми и усещането е почти постоянно. Изхожданията при първо изхождане са нормални, притеснява ме понякога че имам слуз единствено. Когато се изходя няколко пъти и изхождането е минимално понякога също я има тази слуз. Често има и несмляна храна в изхожданията. Когато се храня и предимно след това не усещам болка и дискомфор в стомаха, но когато се изходя често имам къркорене в него, обикновено сутрин. Бях при няколко гастроентеролози, според които няма нищо притеснително, ехография нормална, кръвни изследвания също - ПКК , Калпротектин(фекален тест), микробиология, Хеликобактер(фекален тест), туморен маркер Са 19-9, СУЕ, Ц реактивен протеин(който е 6,5 - може би висок).
Предстои ми ново посещение при лекар и евентуално да направя колоноскопия или иригография, защото живея всеки ден с мисълта за най-страшното заболяване и дали това, което ми се случва е просто на нервна основа.
Ще бъда много благодарна ако ми дадете вашето мнение и какво да направя от тук нататък.
Благодаря предварително !


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Върни се в “Всичко за раздразнено черво”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 1 гост