[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5133: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3843)
Моля за съвет - chervobg.com

Моля за съвет

Диагноза, лечение и съвети за раздразнено черво

Модератор: Doctor_Mitev

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
desislava31dimitrova
Мнения: 1
Регистриран на: пон яну 15, 2018 10:20 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Моля за съвет

Мнениеот desislava31dimitrova » пон яну 15, 2018 11:01 pm

Здравейте, аз съм на 31 години от Варна моя проблем като цяло е от около 8 години като ту се е проявявал ту е изчезвал. Имам многа напрегнат живот много проблеми в работат баща ми се разболя от МС, проблеми с мъжа ми, абе въопще всичко е много трудно...Основно имам болка в дясната част на корема, имам чуството че някой ту ме стиста ту ме отпуска. Понякога имам запек понякога разтройдтво , понякога корема ми е подут понякогя не е. Като цяло не бях имала проблеми последните 2 години,но от 4 месеца зопочна силна болка в дясно и слуз в изпражненията. Почнах да ходя по лекари всеки ми казва че нищо ми нямало. Пуснах си ПКК изследванията бяха добри, кръвен тест за хеликобактер - отрицателен, микробиология на изпражнения излезе чисто, тест за кръв в изпражненията пак отрицателен. Преди няколко години ме гледаха и с камера и нищо не намериха. Като си пуснах обаче количествен тест за калпротектин излез 152 като рефернтната стойност е под 50 . Направих си скенер тъй като ме гледа един професор и реши че имам полип на тънкото черво. Оказа се че всичко е здраво и няма нищо. Една докторка реши че съм имал някакво възпалние вследствие на хроничн апандисит и ми изписа антибиотик като го изпих слузта изчезна ама за известно време и така като гледам нещата се потарят Въпроса ми е какви изследвания да направя, не е проблем да дойда напреглед само да спре да ме боли искам да взема мерки за здравето си. Много Ви моля за мнение, Какво да правя? Имам детенце на 1.5 месеца и много се притеснявам. Ако има нещо искам да го хвана докто е време.

NSV
Мнения: 47
Регистриран на: пет окт 23, 2015 11:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Моля за съвет

Мнениеот NSV » съб яну 20, 2018 8:33 pm

Консултирай се с лекар и нека да ти каже дали си направила всичко необходимо, за да се заключи, че нямаш физически проблем. След това може да разгледаш проблема като психологически. Отиди на психолог и психиатър да преценят как да подходят. Може да ти изпишат и антидепресанти, от които поне животът няма да ти е напрегнат.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Върни се в “Всичко за раздразнено черво”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта

cron